czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
A może tak Nowoczesna?

srebrny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

http://www.youtube.com/watch?v=2efTA0-nNDM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

obserwowałem dyskusje na forum łomża 4 wymiana zdań nie powiem była bardzo brutalna
nie dziwie się bo tak wygląda kultura naszej polskiej polityki z obserwacji waszych wpisów rzeczywiście zauważyłem że zostały usunięte posty przez klakiera
radosa przyznał się osobiście na forum. Ponieważ ja znam te wpisy z zainteresowaniem bacznie się przyglądam, znając się na tej sprawie były to wpisy które obciążaj poważnie osobę pana Czerniawskiego
jeżeli zdajecie sobie panowie sprawę z tego są to bardzo poważne zarzuty wręcz śmiem stwierdzić że mogą być one zgłoszone lokalnej prokuraturze a zdajecie sobie sprawę
z tego że są to poważne oskarżenia jestem zainteresowany jak to załatwicie z postów radosa nie doczytałem się konkretnych odpowiedzi poświadczających kłamstwo
a wręcz przeciwnie stosował metody zastraszania oskarżania ubliżania zaznaczam że jestem obiektywny w tej sprawie mogę poświadczyć w sprawie usuniętych postów dotyczących tej
sprawy pana Czerniawskiego w związku z moim dużym zainteresowaniem ta sprawą będę próbował nawiązać kontakt z osobami zainteresowanymi.
dziennikarz lokalnej gazety ~ P.S.`Warszawiak.Współczuje mieszkańcom Łomży prezydenta który chętnie korzysta ze społecznych pieniędzy na swoje prywatne cele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

lepszego nie mamy ......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

Wraca stare. Oleksy i Kwaśniewski zrobili swoje na wiecu poparcia, obudzili stare demony. Ciekawe, może jak po wizycie u Gudzowatego też wypłyną jakieś nagrania z wieczorku dziękczynnego. Józek jak się rozgada...powie czego Mietek szukac chce w Ratuszu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

Zdziwiłam się bardzo gdy dowiedziałam się że wygrał Czerniawski. Chociaż sama na niego głosowałam, to nie wierzyłam w to, że większość poprze jego. A jednak!!! Nareszcie Łomżyniacy przejrzeli na oczy. Mam nadzieję, że wygra też w II turze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

Na rozwalenie układów miał cztery lata, tymczasem stworzył własne i to bez białych rękawiczek. Chłopiec się zabezpieczył jak mu nie wyjdzie wójtowanie będzie w powiecie. Co to oznacza? A no jedynie to-aby na urzędzie- żadnych planów, wizji, propozycji. Brawo panie wójcie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

I wylęgła sie nastepna wsza.... ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

Warszawiak hehe , nawet nik sobie Warszawski wymyślił ,żeby się z tym obnosić .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

Witam! Nie orientuje się bardzo co do zakładów fryzjerskich w Łomży i usług , które są wykonywane w tych zakładach, ale od pewnego czasu chciałabym sobie zrobić na głowie warkoczyki afrykańskie stąd też moje pytanie, czy może ktoś się orientuje gdzie świadczone są tego rodzaju usługi fryzjerskie w Łomży?

Pozdrawiam.

dla mnie zorientowanych załącznik :
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://wd10.photoblog.pl/p2/45/BB/17314519.jpg&imgrefurl=http://www.photoblog.pl/afrostyl/17314519/warkoczyki.html&usg=__MazfmhbsMsYwI0OReK0SpKqFFGk=&h=500&w=375&sz=91&hl=pl&start=46&sig2=kIczjpXDCinkBojYa9yw2A&zoom=1&tbnid=AqwGtklbzbmB-M:&tbnh=143&tbnw=107&ei=1A7sTKzeMYu8vgO79vGAAg&prev=/images%3Fq%3Dwarkoczyki%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D1024%26bih%3D649%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=230&oei=9AjsTMqVIY3vsgb99I35Dg&esq=31&page=4&ndsp=17&ved=1t:429,r:10,s:46&tx=50&ty=71

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

łomżyniak czy warszawiak ignorujecie temat klakierzy! przecież to wiadomo w czyim imieniu piszecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

no co warszawiak sie wam nie podoba przecież Mietek to pinokio Warszawy co wolicie Białystok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

poszet ..

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

koleżko, to nie było teraz tylko za rządów jarusia, jeśli ci się wydaje, że teraz bede szukał linka to cię posrało.

wg mnie to zamiast 2.9 powinno dostać 0.9

"A peowca można rozpoznać na kilometr . Po inteligencji rozpoznaje . Zazwyczaj mnie biją na głowę ;)"

typowe dla pisu, rozpoznawanie ludzi;)

dlatego takie chujostwo teraz jest w tym pisie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

ha ha ha a ty warszawiak chciałeś na tym forum poważnej dyskusji ?
No to jak sam widzisz ......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

ostatni fr.ajer -to tytul piosenki, dobra do podusi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

na pewno wybuduja, przeciez lomza wiecznie sie rozwija, a te kilka krzykow marnych przeciwnikow niech zostana w pamieci

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

Matrcin to, ze kolakowski stoi przy tej mapie o niczym nie swiadczy. zreszto co z tego jezeli nawet zabiega , jak narazie jest bezskuteczny. nikt sie z jego zdaniem nie liczy. zeby byl taki skuteczny to juz dawno by zaczeli cos budowac (Via Baltica), a jak narazie to powstaja obwodnice mniejszych miescowosci: Stawiski, Szczuczyn , a u nas jeszcze wariantu nie wybrali chyba?wiec przestan pier... ze cos zrobil bo od gadania do czynow to jeszcze dluga droga, kazdy z nas moze tak samo jak on sobie pogadac i nic z tego nie wynika i z tego co wiem to wynajeta firma scott (chyba?) wybrala najbardziej korzystny wariant via baltica wiec nie przypisuj mu zaslug , na ktore nie zasluzyl. Zreszta jest poslem z naszego regionu, wiec jest to chyba jego zasrany obowiazek, zeby cos dla miasta zrobil, ale jak dla mnie nic nie zrobil. Tak jak ktos wczesniej napisal zwykly zjadacz diet poselskich. a ty matrcin zmien plyte bo przegladam na forum twoje wypowiedzi i nawijasz o tym samym caly czas. moze ty jeste jego dziw... meska?ze tak walczysz o niego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

W domu:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

nie moge, jestem juz troche zaangazowana, wiec zrozum, nie moge zostawic czlowieka na lodzie, wlasnie opowiadam mu bajki

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

przeczuwasz , ze bomba doleci do Polski?

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

Oczywiście że się boi debaty bo wie że by się pogrążył i przepadło by parę głosów, nie ma pomysłu na Łomżę i powtarza wyuczone na pamięć frazesy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

wiesz ,ze potrafie byc zdolna do wielu rzeczy? dziwnych rzeczy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

spiesze sie pa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

sama jesteś uparta i na dodatek lesbijka??? aaaaaa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

ja kibicuje Frączkowi.

tu mi najlepiej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

http://www.youtube.com/watch?v=szIx2hOiVWs

pcheleczka , powiedz ,ze lubisz OMD





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

nie polecam zespołu BLEF z Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

tak, dziekuje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

Ci ktorym nie obcy jest pomyślny rozwój gminy Łomża winni sie zintegrować i wspolnie pojsc i zaglosować na Frączka. To dobry kandydat, w porownaniu do Nowakowskiego co najmniej 2 klasy wyzej. Czlowiek z dużym doswiadczeniem samorzadowym, dużą wiedzą i z klasą. W I turze nie byl moim kandydatem teraz popieram go calkowicie. Wydaje sie że byli kandydaci wyautowani po I turze i Pan Fraczek winni sie zintegrować dla dobra gminy. Tak każe zdrowy rozsądek. Następna kadencja pod przewodnictwem Nowakowskiego dla gminy to dno i wodorosty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

zebym ja mial tylko takie problemy jak Wy.. heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

nie wiecie kto mnie blokuje?zwariowac mozna



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

jestem rozczarowana, karczma Roginski powinna byc zburzona rowniutko z ziemi, nie jestem wstanie opisac jak jestem rozczarowana,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

pracowalam na wegrzech 1 caly miesiac, ludzie sympatyczni , dobre piwo
chleb , bardzo durze kromki krojone



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

hehe:) biegacze:) raz w tygodniu to zamało:) cwicz kondycje kolezanko:D a po lasach nie biegaj bo na brak zboczencow nikt nigdy nie narzeka. samej nie ryzykuj bo nie warto, pobiegac jest lepiej na biezni przy pg8:D:) powodzenia i pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może tak Nowoczesna?

Wiele wskazuje na to, że niestety p. Nowakowski zwycięży. Cóż, takie czasy. Ładna buźka, dowcip klubo-kawiarniany i starsze panie pełne szczęścia. Swój chłop.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org