środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sondaże

zabawy szkolne np. ekonomik zapraszał drzewną...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondaże

tuman



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondaże

Na wyszyńskiego w przychodni tam gdzie lekarze rodzinni. Bardzo miły Pan doktor P. Wilczko



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondaże

pracuję jako ochroniarz w sieci sklepów w olsztynie i mam podpisane 2umowy 1z firmą multiservice 2zaś z firmą efekt i na 1umowie jest stawka9zl brutto czyli po mojemu to7zl na reke a na2 jest stawka 7 50 brutto czyli 6zl na reke po odtraceniach składek i podatku jaki podatek odlicza sie od mojej kwoty brutto skoro juz nie jestem studentem i mam umowe zlecenie kto mi powie ile moge zarobic przy przepracowanych238godzinach i wg jakiej kwoty jest liczona moja wyplata bo jedni mowia ze cos pomiedzy 6a7zl czyli np 6 40 a inni ze jezeli to byly normalne godziny a nie nadgodziny to po stawce9zl brutto minus podatek18procent czyli 7zł zaznaczam ze pracuje głownie za inne osoby w zastepstwie ale z tego co ja wiem to godziny osob ktore zastepuje sa normalne czyli wg grafiku a nie są to nadgodziny czyli powinni mi liczyc po7zl czy dobrze to rozumiem mam przepracowanych238godzin jak obliczyc moja wyplate bo pogubilem sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondaże

wyslij mu smsa
potem zadzwon
powiedz mu w twarz
i zrobcie sobie dobrze :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondaże

Stary Bonar gdzie były za....ste dyskoteki :):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondaże

Ale sieka :D





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondaże

Ja swoich synków, siostra swoją trójkę, prowadzamy na ewentualne leczenie i kontrolę do stomatologa Barbary Leończak na Hipokratesa , Dzieciaki nie stresują się , a dentystka ma podejście do nich . Z zabiegów jestem zadowolony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondaże

bardzo proste stawka urzędowa to 7.85zł.za gopdzinę i po temacie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondaże

no wlasnie czy zna ktos sie z was na tym bo ja pogubilem sie ile mam na godzine

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondaże

hmmm to już nowsze czasy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sondaże

pierwsza rzecz to taka, ze masz dwie umowy bo przekroczyles norme godzin na miesiac. Zeby kontrola sie nie przyczepila to dlatego masz dwie umowy. Wg normalnych stawek godzinowych miesiecznie godzin powinno byc w granicach 176. I teraz masz dwie opcje:

1. Pierwsza wersja w zależności do jakiej umowy się odwołają
238-176=62
Jedna umowa to 176 godzin, druga 62
176*9 zl brutto=1584
1584*18% (liczony jest tylko podatek dochodowy, bo z tego co wiem to na zleceniu nie oplacaja ci skladek)=1298,88

Druga umowa to 62 godziny
62*7,5 zł brutto=465zł
465 *18%=381,3

Razem= 1680,18

2.Druga wersja
176*7,5=1320 zł
1320*18%= 1082,4zł

62*9zl=558zł
558*18%=457,56

Razem= 1539,96

Podane kwoty sa kwotami netto, czyli na reke.
Głowy nie dam za wyliczenia ale w granicach tego mozesz miec
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org