czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Michał Kamiński pracuje dla izraelskiej firmy wywiadowczej

śLeDcZy chcesz wiedzieć ile płacimy za "te nasze listy" ? Różnie, przecież nie będę płacić za firmę kurierską żeby mi przywieźli np komplet zimowy dla dziecka czapkę i szalik skoro można to w liście poleconym..

bladyuk kurier ma płacone od sztuki..? ja za swoją przesyłkę też płacę od sztuki za dostarczenie i chcę żeby było dostarczone więc w czym problem?

A z resztą dzisia wszelkie listy itp to się drogą mailową przesyła, jedynie te urzędowe listonosz nosi a dzięki naszym zamówieniom np z Allegro i poczta polska zarabia więc obustronna korzyść ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michał Kamiński pracuje dla izraelskiej firmy wywiadowczej

wcale poczta tak dużo na przesyłkach np z Allegro. ale to sie juz niedługo skończy , poczcie kończy sie niedługo umowa na przesyłki niegabarytowe i wtedy konkurencja dopi... takie ceny że taniej bedzie to kupić na miejscu, i jeszcze w ramach wyjaśnienia List polecony to jest LIST a nie czpeczka dla dziecka , z tego co tu wiedze ze wiekszosć nie ma pojecia jak wyglada praca listonosza, założe sie że nie chcielibyście z nim zamienić , a co do jego zatrudnienia to sie nie wypowiadajcie aby sie zwolnił bo jego nie zatrudniliście, jeśli nie odpowiadają tobie usługi poczty polskiej to poprostu sobie zmień na INPOST, u nich bedziesz napewno berdzo profesjonalnie obsłużony hahahahaha,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michał Kamiński pracuje dla izraelskiej firmy wywiadowczej

a szlif gały gdzie solidnie zrobią ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michał Kamiński pracuje dla izraelskiej firmy wywiadowczej

Tylko proszę, nie "tuninguj" swojego zloma przez dodawanie imitacji xenonow, a tym bardziej swiatel diodowych, bo wystarczajaco duzo biedakow juz jezdzi po lomzy, co mysli ze ich graty warte miesięczną średnią krajową są super dlatego, że wydali 10 zł na diodowe imitacje.

Teraz uwaga, szybka lekcja dla wieśniakow.
dobrze:



Źle, bardzo źle:



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michał Kamiński pracuje dla izraelskiej firmy wywiadowczej

Gdzie szukać miłości?

Czy w Łomży znajdę miłego inteligentnego faceta?


A może właśnie to czytasz?
Odezwij sie na e-maila.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michał Kamiński pracuje dla izraelskiej firmy wywiadowczej

:)

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michał Kamiński pracuje dla izraelskiej firmy wywiadowczej

Od pewnego czasu przyglądam się programom w naszej lokalnej TV.
Jestem zachwycony poziomem komizmu jaki w/w stacja serwuje nam
24H 7 dni w tygodniu.

Rzeczy, które mnie najbardziej śmieszą to przede wszystkim prezentowana dykcja, nie wspominając już o oprawie graficznej.

Z takich perełek, które ostatnio wyłapałem to sposób wymowy słowa AIR he oraz liter www

Może czepiam się bezpodstawnie, bo to w końcu rodzimy twór, ale wydaje mi się, że nie tylko ja zwróciłem na to uwagę.

Ktoś podzieli się swoimi spostrzeżeniami ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michał Kamiński pracuje dla izraelskiej firmy wywiadowczej

Za to program jest nadawany w systemie HD.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org