czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ignorować to forum

Wolne Konopie wygrały(!) z Bronisławem Komorowskim, który jeszcze jako marszałek...

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8356275,Zwolennicy_legalizacji_marihuany_wygrali_w_sadzie.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ignorować to forum

Witam chciałbym prosić o pomoc specjalistów, miłośników motoryzacji oraz osoby które los doświadczył tym samym co mnie. Chodzi o to że w moim aucie świeci sie kontrolka check engine to raz, dwa to co jakiś czas śmierdzi we wnętrzu auta jakby siarą. Poszperałem trochę po forach i znalazłem że to może byc problem z katalizatorem bądź sondą. Czy ktos mógłby się wypowiedzieć w tej kwestii? Aha i chciałbym zapytac gdzie ewentualnie można by było wymienić katalizator czy tez podłączyć auto pod kompa. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ignorować to forum

Tam pewnie napisałeś więcej postów niż na 4lomza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ignorować to forum

jestem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ignorować to forum

http://www.youtube.com/watch?v=RgulsEgItmA&feature=player_embedded



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ignorować to forum

7zł - koszt wyjazdu jest śmieszny! Panowie, nie ma ŻADNYCH WYMÓWEK! Każdy namawia jak najwięcej osób ze swojego otoczenia! Nikt nie pożałuje, bo BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ignorować to forum

Jezeli dobrze poszukasz to znajdziesz n'a internecie ,tylko powinien on funkcjonowac,jezeli nie, to pozostaje ci kontakt dotychczasowych znajomych



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ignorować to forum

hmmm. u mnie wszyscy znajomi chorzy;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ignorować to forum

widzisz, nie zawsze będzie wina kierowcy przy potrąceniu pieszego na pasach. Fakt pieszy korzysta na oznakowanym przejściu dla pieszych z tzw. ochronki, ale pieszy nie może nagle wtargnąć na jezdnię - przejście wprost pod nadjeżdżający pojazd. Aby można to było ustalić bierze się pod uwagę min. prędkość samochodu, miejsce potrącenia, kierunek przechodzenia pieszego - z lewej na prawą stronę , czy odwrotnie itd. , itd. Każdy wypadek jest inny, chociaż może wydawać się bardzo podobny, więc trudno jest generalizować, że winny jest zawsze kierowca przy potrąceniu pieszego na przejściu. Temat na dłuższą dyskusję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ignorować to forum

Jasiu do Twojej fury to...bayer full








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ignorować to forum

Witraż jest w katolickim kościele, o czym tu jest dyskusja ? Pojedziesz do Anglii no nie i co, bulwers na kościół, bo ksiądz sobie taki witraż zamontował, gdzie ksiądz daje błogosławieństwo.

Skojarzenia są jakie są, ale przecież oficjalnie chodzi o coś innego (j.w.).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ignorować to forum

jasne



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ignorować to forum

No tak by to wygladalo. Chyba, ze zbieg okolicznosci ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ignorować to forum

z tego co wiem, kiedyś była ale obecnie brak. Najbliżej jest chyba w Ostrołęce. Ale tak było jakiś czas temu, obecnie nie wiem.


pozdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org