czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

nie, zato pamiętamy ciebie, jak obżerałaś jak świnia kanapki na kazdej przerwie, i kazdy wołał do ciebie hipcio
garfielda tez pamiętamy , kazdy podstawial mu nogę :)
a mustapha to dopiero byl rozbojnik, jak była jakaś solowka to odrazu sie ulatnial do domu mowiac ze boli go brzuch :)
ale najlepszy jednak była buba 80 , przystony chlopiec, w sweterku w kratkę, plastykowe okulary, zawsze opowiadal takie dowcipy że hole pełne dzieci robiły sie z kazdą sekundą coraz bardziej puste

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

Fakt, ale moim zdaniem to dlatego że bez rezerwacji nikt nie wszedł a jak sie okazało rezerwacje szybko pozajmowali Ci ktorzy chcieli zobaczyc Norbiego, zmył sie Norbi zmyli sie goście bo muzyka Dj'a im widocznie nie odpowiadała, nie ma co ukrywac to nie to samo co Norbi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

Witam wszystkich. Wszystkie wypowiedzi nieprzychylne MC Donaldowi to są rzeczywiście fakty. Proszę państwa, wczoraj o godzinie 12 bodajże siedzę sobie w tym Lokalu i osobiście widziałem jak młodzież spożywała alkohol przy stoliku. Oczywiście zainterweniowałem i zaaresztowałem młodocianych. Kolejny fakt zdarzył się niecały tydzień temu gdy wracałem z trasy postanowiłem coś przekąsić. To co tam zastałem wstrząsneło mnie, banda smarkaczy dosypywała sobie amfetaminę do napojów, a kto wie czy nie zrobili kawału innym klientom. Także wszyscy którzy niemają nic do powiedzenia proszę się nie udzielać, a panstwa oraz wszystkich świadków namawiam by stworzyć petycję o zmodernizowaniu lokalu i wpuszczać do środka osoby powyżej 18 roku życia oraz przeszukiwanie osób przed wejściem które mogą posiadać środki odurzające . Dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

A z Ciebie wszyscy się śmieli-byles glupim jasiem zawsze,każdy ciebie przezywał.Każdy Ciebie popychał:)Mielismy zabawe z Ciebie idioto!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

Jak dla mnie tylko EURO WARSZTAT na Spokojnej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

moja kancelaria Rzetelny And Partners bada tą sprawę szczurów. Mam najlepszych agentów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

jackas ogarnij sie , jak ty nie masz takie zmysłu jak "domysł" to nic ci na to nie poradze ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

msq a powiedz gdzie tak nie jest w kazdej wiekszej firmie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

o wyższości amnezji nad unikatem świadczy tylko chyba wysokość płaconego czynszu za lokal:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

dokładnie tak jak mówisz;) ja też cie pamiętam pod górkę do szkoły cegły w plecaku i do tego mama wkładała ci za ciasny berecik ale najbardziej traumatycznym przeżyciem dla ciebie było to że tobie zabierali kanapki i pewnie dla tego tak dobrze zapamiętałeś to jak Rybka22 się nimi obżerała a ty niestety nie Pieprzysz bzdury tam też byłeś taki mądry? nie rób z siebie błazna. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

Profesor jaki ty do przodu, ale nie zapomnij pilonowac tylu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

bardzo skuteczna jest dieta Dr Dukana polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

to szczury.!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

Znam rodzinę w której jest niepełnosprawny chłopak , ale jego uszczerbek zdrowia nie zabrania mu pracy w zakładach do tego przystosowanych. Była oferta pracy w drukarni na Krasce , Jankowski czy jakoś tak , która pobiera pieniądze z budżetu państwa na organizowanie miejsc pracy dla takich ludzi. Pieprzony facet przy rozmowie z rodzicami i ich synem powiedział żeby kupili mu łopatę i posłali do kopania rowów.Że ten pastuch nie dostał w mordę to się dziwię.I tak to wygląda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

to jest obok 54 i centrum chinskiego, za stokrotką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?


Znam rodzinę w której jest niepełnosprawny chłopak , ale jego uszczerbek zdrowia nie zabrania mu pracy w zakładach do tego przystosowanych. Była oferta pracy w drukarni na Krasce , Jankowski czy jakoś tak , która pobiera pieniądze z budżetu państwa na organizowanie miejsc pracy dla takich ludzi. Pieprzony facet przy rozmowie z rodzicami i ich synem powiedział żeby kupili mu łopatę i posłali do kopania rowów.Że ten pastuch nie dostał w mordę to się dziwię.I tak to wygląda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

a jednym z nich jest szymonek wnioskujac po jego postach , dzieciaku odejdz od komputera i ochłoń troche , pisałes ze wakacje sie koncza to pewnie od tego takie chore jazdy ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

na Sikorskiego 225 ( na przeciwko rynku ). Gosciu jest konkretny i w porzadku. tam jest komis i w tym komisie- ceny tez ma przystepne i samochody nie sa dobite



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

moim zdaiem szlak juz trafil te psy wiedenskie

nar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

koncze dzis 39 lat
caluje wszystkich z tej okazji, wiem , ze jetescie ze mna sercem
jeszcze raz calusy
bisous
kocham was
szczebiotka
:)
prosze nie uwazac mnie za stara, wiek nic nie znaczy

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

Jak dla mnie to możesz żyć nawet do 40-stki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

dobrze ze napisałes jak na tą lige bo tylko na tą ligę spełnia normy a ŁKS gdzie miał niby grac lepszy mecz w piątnicy niz granie go z powodu braku boiska na wyjezdzie a na perspektywie no cóż wiadomo jak jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

A ja nawet mam wątpliwości by disco polo zaliczyć do muzyki. Sam osobiscie źle się czuje gdy słyszę tego typu brzmienia nie jestem w stanie się przy tym bawić aczkolwiek teksty kilku piosenek mniej więcej znam ale nie dla tego ze lubie tego słuchać tylko gdzie się nie pójdzie na wesele czy potupaję słychać ten chłam. Teksty piosenek disco polowych przypominają mi rymowankę 5-cio letniego dziecka a nie dorosłego poważnego człowieka. Najgorsze jest to ze ci "twórcy" takiej "muzyki" nie robią tego dla jaj tylko wg nich są to całkiem poważne projekty. Ale jeżeli komuś słoń na ucho nadepnął i nie zna się na muzyce to disco polo świetnie trafia do takiego odbiorcy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

Ja głównie słucham electro , DP tylko i wylacznie na weselach , jednak jak jade do rodzinki na wioske i zagladam do brata do garazu to słysze on sie tym jara , a ja stoje i mowie ze dam mu dobra płytke z electro ale co kto lubi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

daj sie na spokój, szef to zdzierca i oszust, nie polecam!!!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

MACOCHA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

kozak z krotka szabelka!!!!!!!!!!!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohololik morze rządzić miastem takim jak Łomża?

Nikt sie nie zainteresowal ?
Warto przeczytać ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org