piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomża to nie Polska?

Thomas ok, ale nie chodzi o Ciebie w koncu... Zaraz wyjdzie, ze nikt nie powinien pracowac, bo kazdy jest stworzony do wyzszych celow...
Czy ktos powinien czuc sie gorszy, bo pracuje gdzies na produkcji? Lepiej by bylo, jakby nalezal do tych, co to "za 1500zl to im sie pracowac nie oplaci" i lepiej na zasilkach siedziec?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża to nie Polska?

A ja podziwiam właściciela który zostawił dziś Opla Vectre pod dopalaczami z kluczykami w dzwiach i to nie tylko od samochodu ;-) ogarnijcie się troche .








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża to nie Polska?

HAHAHAAHA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża to nie Polska?

jak to sie dzieje, ze jestem ciagle na diecie i tyje????????????????????
jekies glupie pytania juz sama sobie zadaje
aaaaaaaa
wazne jest rozmowa ze znajomymi, oni ci w tym pomoga





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża to nie Polska?

a jakis pseudonim artystyczny ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża to nie Polska?

Venezuela sie zwie





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża to nie Polska?

Przez 13 dni 7-20 kg? Widać, że mamy specjalistów d.s dietetyki... Dla żadnego ludzkiego organizmu nie jest zdrowa szybka utrata wagi. przypuśćmy, że chudniemy 10 kg w 13 dni, jak wygląda nasza skóra, która jeszcze przed niespełna 2 tygodniami trzymała (i tutaj zasadnicze pytanie ile spalimy tłuszczu ile mięśni i ile stracimy wody podskórnej), krótko, skóra po prostu będzie wisiała. Jedzenie 3 posiłków dziennie to nic, odchudzanie polega nie tylko na diecie, ale również treningu. Należy jeść 5-6 posiłków co przykładowo 3 godziny, ograniczyć produkty posiadające wysoki indeks glikemiczny węglowodany proste (słodycze, ryż biały, ziemniaki białe pieczywo itp.), a spożywać węglowodany złożone (płatki owsiane, ciemne pieczywo, ryż brązowy, ryż basmati, wszystkie kasze), zwiększyć podaż białka powyżej (piersi, białko jaj, twaróg, ryby, wołowina), zdrowe tłuszcze (oliwa z oliwek, olej lniany, kwasy tłuszczowe omega-3 w przyzwoitych ilościach). Tak jak wspomniałem wcześniej, odchudzanie to nie tylko dieta, ale również trening,a jak nie treningu to 1,5 godziny aerobów dziennie, np. 4 razy w tygodniu, żeby ten tłuszcz na którego utracie nam zależy się spalał, bo od jedzenia i siedzenia na d**pie na pewno nie zauważymy żadnych zmian. Rady, które wyżej zamieściłem na pewno nie odbiją się negatywnie na naszym organizmie, a wręcz przeciwnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża to nie Polska?

Nie było jasia to i nie było szczebiotki oraz dupo lizusa brylanta , a teraz wylezli z nory pojebance. Forum było fajne a teraz , szkoda gadać. Żeby jeszcze tego debila brylanta nie było , nawet nie umie się przystosować do gry słownej szczebioty i jasia. PROSTAK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża to nie Polska?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża to nie Polska?

ha ten co wysylal nie mial podpisanej umowy z kurierem z tad takie koszty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża to nie Polska?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża to nie Polska?

benq c1035, mam, robi zdjęcia, nie narzekam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org