piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bidula z mafią walczył

Jaka kulturka :D Proszę o informację od ludzi zorientowanych. Nie prosilam o komentarze:P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bidula z mafią walczył

jaki ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bidula z mafią walczył

Yak, Tłoku, Majeś, Misiek...
Ktoś słyszał o Guralu i RGW?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bidula z mafią walczył

Strasznie nisko się cenisz.Co ty będziesz miał z życia?Stać Cię będzie na jakieś piwo z przyjaciółmi?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bidula z mafią walczył

officzek zamknij dupe !!!!

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bidula z mafią walczył

Kup sobie brylant hulajnogę i zapieprzaj na niej do swego guru Jasia , szukaj sobie głupszych od siebie ale takich już na świecie już nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bidula z mafią walczył

Chodzi mi po glowie pewna rzecz.


Za pewno nie raz zamawialiscie cos z allegro lub innego sklepu internetowego gdzie przesylka byla realizowana przez firme kurierska DHL. Koszt tej przesylki wachał sie do 15 zl. Jest towar byl nie wymiarowy lub cięższy kosztowało to do 30 zl.


A teraz ja sie pytam. Jakim cudem do ku*wy nędzy za wyslanie listu zaplacilam prawie 40 zl?



Wysylalam w piątek, doszło dopiero na poniedziałek. Tyle samo szlo by pocztą polska. Cena tylko inna. Roznica jakis 35 zl.








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bidula z mafią walczył

dzieki Kede za podniesienie tematu. miło widzieć ze jednak jest w tej mieścinie kilka osób realnie myślacych.
Ale i tak większość stanowią obrońcy urojonej "równości" i "sprawiedliwości" i podobnych bzdur, dlatego takie myki przechodzą i to oficjalnie.
nie ma co się oburzać od bardzo dawna tak jest i wszyscy się cieszą ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bidula z mafią walczył

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bidula z mafią walczył

Wypiera się ktoś 3 września na spotkanie informacyjne?

<KWP GDAŃSK>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bidula z mafią walczył

Wczoraj tj. 21 sierpnia około godziny 20 znalazłam klucze.. przy ulicy Bema 7 .. Klucze były 3, jeden z różową nakładką.. ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bidula z mafią walczył

nie rozumiec glupi szympans

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bidula z mafią walczył

Klub dobrze rokuje, sporo miejsca do tańca, ja tam małolatów nie widziałam, sama byłam świadkiem lekkiej selekcji rozbawionej młodzieży, muzyka spoko. Unikat to nowe miejsce więc trzeba dać mu szansę, myślę że z czasem wyrobi sobie renomę, w końcu nie od razu Rzym zbudowano. Dobrze że coś sie ruszyło w tej naszej Łomży zastygłej bo ile czasu życie towarzyskie może się kręcić wokół jednej yamy??? Miejsce daje nam możliwosci a co tam sie będzie działo zależy w dużej mierze od nas więc nie ma co się zastanawiać tylko zbierać sprawdzone towarzystwo i do Unikatu już w piątek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bidula z mafią walczył

Ja byłam i myślę że wróce, mam już dość tłoku w Yamie, nie mozna przejsc bez obmacania połowy obecnycha tam luzik i jak narazie pełna kulturka bez młodych gniewnych. Mam nadzieje ze towarzystwo sie podzieli i w obu klubach bedzie tak w sam raz. Jeszcze pare imprez i Unikat sie rozkreci, w koncu cos nowego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org