sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
,,Bieługa to dobra wódka,,

No i ok .


To ja chłopakom z Groznego powiem żeby zaczęli kopać kanały pod gondole.:):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Bieługa to dobra wódka,,

`A znacie jakies ksywki i co o nich myslicie moze mamy wspolnych znajomych????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Bieługa to dobra wódka,,

Z dnia na dzień czuje większą niechęć do własnego miasta...
to przykre że tak się dzieje.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Bieługa to dobra wódka,,

zoltylisc Admini mają to forum po prostu gdzieś ich nic nie obchodzi co tutaj się dzieje tylko braliby kasę za reklamy a forum nie moderują bo im się nie chce jest tutaj wolna amerykanka. Teraz sporo osób ma zmienne IP i nic nie można zrobić po prostu trzeba blokować nicki. Te forum dawno zeszło na Psy i nigdy nie będzie takie jak kiedyś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Bieługa to dobra wódka,,

zapraszam do moich aukcji


http://allegro.pl/item1181600691_plyty_z_magazynu_slizg_okazja_unikat_tanio.html - kolekcja płyt ślizg, aukcja od 1 zł, bez ceny minimalnej, unikaty

http://allegro.pl/item1181600803_oryginalny_fullcap_new_era_czarny_p_rozmiar_7_1_4.html

oryginalny Fullcap New Era Pittsburgh Pirates czarny 7 1/4 , 70 zł od ręki, jak nowy używany z 3, 4 razy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Bieługa to dobra wódka,,

Tylko że skutery mniej wypadków powodują od samochodów i najczęściej z tamtego rocznych statystyk <opublikowanych na 4lomza> przyczyną większości wypadków z udziałem jednośladów była osoba prowadząca samochód. Sam jestem za tym aby wprowadzono prawko na skuter bo co taka osoba po jeździe na placu może reprezentować na ulicy totalne dno jak stać na skuter czy motorek to i stać na takie prawko ;)
Ale nie zmieniam zdania że samochody nie potrafią się poruszać z jednośladami ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org