piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Cenzura na stronie miasta.

Nie wchodzić w muł przy zaroślach. PIJAWKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cenzura na stronie miasta.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cenzura na stronie miasta.

nowa Kawiarnia w 4Plus - piękna obsługa, naprawdę ładne dziewczyny :) Aż miło zajść i wypić kawkę :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cenzura na stronie miasta.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cenzura na stronie miasta.

pandemonium - uważałam, że napisałeś to specjalnie, aby podkreślić i uwypuklić takiego "klijenta" od zwykłego normalnego klienta. Ale teraz zmieniam zdanie. Poza tym drogi tępicielu analfabetów zjadłeś kilka ogonków i wielkich liter. Smacznego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cenzura na stronie miasta.

pewnie mial drugie, a ty tu bebnisz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cenzura na stronie miasta.

z winy mojej, i bije sie w piersi ze to jest prawda, -muzyka polska nie nastraja mnie zabardzo ,newet taki FEEL, a szkoda, bo maja chlopcy co pokazac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cenzura na stronie miasta.

Jest karuzela, quady, zwiedzanie fortów, lody, piwo, trampoliny, jakaś muzyczka przygrywa... przed chwilą odbyło się odsłonięcie tablicy pamiątkowej :) Ludzi około 200 po całym terenie rozrzuconych...

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cenzura na stronie miasta.

A dlaczego usunięto mój post?

Napisałam, że zdjęcia są OK, natomiast ortografia kuleje. Przypomnę zboże było napisana jako "zborze".

Dlaczego administracja toleruje tysiące głupkowatych i debilnych wpisów ( w stylu między innymi jasia śmietany) na forum a jak ktoś napisze post z konstruktywną krytyką to zamiast przeprosić, skulić ogon pod siebie, poprawia się a niewygodny post usuwa?


Mój mail:
zoltyjesiennylisc@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cenzura na stronie miasta.

Przykro to pisać, pewnie za chwilę mój post usuną, ale może ktoś przeczyta.

Administracja tego forum. Za usunięcie mojego postu. W innym wątku napisałam, że zdjęcia są OK, natomiast ortografia kuleje. Przypomnę zboże było napisana jako "zborze".

Dlaczego administracja toleruje tysiące głupkowatych i debilnych wpisów ( w stylu między innymi jasia śmietany) na forum a jak ktoś napisze post z konstruktywną krytyką to zamiast przeprosić, skulić ogon pod siebie, poprawia się a niewygodny post usuwa?


Mój mail:
zoltyjesiennylisc@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cenzura na stronie miasta.

jasiu zmienił styl wypowiedzi!

czy to prawdziwy jasiu smietana?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cenzura na stronie miasta.

a ja polecam Grubsona dobrze biby rozkręca chłopak



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cenzura na stronie miasta.

Znajdę te klucze które zgubiłes/łas w 5 minut ale musisz mi podać dokladnie miejsce w którym je zgubiłaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cenzura na stronie miasta.

jak coś to nie wiem gdzie są twoje klucze sorka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cenzura na stronie miasta.

Bzdura NIE MOŻE PRZEŻYĆ!! Czemu bo piorun mnie strzelił i nie żyję!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cenzura na stronie miasta.

W prawym górnym rogu strony 4lomza.pl jest taki link: biuro@4lomza.pl (napisz DONOS@).

Jeśli rzeczywiście piszecie w trosce o poprawność językową portalu, prześlijcie na ten adres maila z informacją, że w artykule 'takim to, a takim' jest błąd 'taki to, a taki'.
Ja tak robię i jakoś nigdy nikt nie usunął mojego maila, a za każdym razem otrzymywałem podziękowania za pomoc.

Chcecie być konstruktywni, czy tylko po raz kolejny wbić szpilę?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org