piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"Fikcyjny przetarg, pośpiech, omijanie prawa. Prawda o \"darmowym podręczniku\"

O ****,hehehe,ale rzesz ją west pojechał,szacun xD BoOoy ja Ci mówię,idzie się z nimi dogadać,zapoznasz,do odważnych świat należy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Fikcyjny przetarg, pośpiech, omijanie prawa. Prawda o \\\"darmowym podręczniku\\\"

auu a jest cos jutro ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Fikcyjny przetarg, pośpiech, omijanie prawa. Prawda o \\\"darmowym podręczniku\\\"

Na al legionów jest drogo a wybor mały, wiekszosc to tandeta z rynku ale w wiekszej cenie. Chociaz mozna tez znalezc cos ladnego:) Trzeba szukac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Fikcyjny przetarg, pośpiech, omijanie prawa. Prawda o \\\"darmowym podręczniku\\\"

Jakie warunki musi spelniac osoba niepelnosprawna w stopniu znacznym aby otrzymac dofinansowanie do zakupu komputera i remontu lazienki przystosowanej do takiej osoby. Jakie dokumeny sa potrzebne i gdzie je trzeba zlozyc dokladne adresy fundacji ktore zajmuja sie dofinansowaniem oraz prosze o szczegolne dane na ten temat czy sa jeszcze inne dofinansowania z tego tytulu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Fikcyjny przetarg, pośpiech, omijanie prawa. Prawda o \\\"darmowym podręczniku\\\"

Najlepiej sobie kupić materiał i uszyć wtenczas ma się wymarzoną ,a świadkowa musi też wyglądać wyjątkowo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Fikcyjny przetarg, pośpiech, omijanie prawa. Prawda o \\\"darmowym podręczniku\\\"

a gdzie dokladniej w ostrolece sa takie sklepy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Fikcyjny przetarg, pośpiech, omijanie prawa. Prawda o \\\"darmowym podręczniku\\\"

Ten 23-letni chłopak, jak wyjdzie z tego wszystkiego, dostanie rejestrację B0 BOXER od wydziału komunikacji za darmo.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Fikcyjny przetarg, pośpiech, omijanie prawa. Prawda o \\\"darmowym podręczniku\\\"

najlepszy i najtanszy wobor to uszycie na miare u krawcowe, jak chcesz to moge ci podac numer do kobiety, ktora szyla mi na studniowke sukienke- syrenke za robocizne wziela 100zl, a material 120zl wyszedl nikt takiej kiecki nie mial

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Fikcyjny przetarg, pośpiech, omijanie prawa. Prawda o \\\"darmowym podręczniku\\\"

Ludzie często nie potrafią dać sobie nawzajem szacunku ,a co tu mówić o zwierzętach nudzą im się to nie potrzebują ich,i trzeba się pozbyć.Rzadko trafiają się osoby które traktują zwierzaki jak członka rodziny obdarowują je ciepłem,troską i miłością.Kotków jest bardzo dużo i ich los już się nie zmieni tak jak reszty zwierząt,trzeba nauczyć się z tym żyć i żaden post tego nie zmieni i czuj się lepsza od tych ludzi nawet tym że to ty nie jechałaś i nie wyrzuciłaś kotka tylko go zaprosiłaś do siebie i nie ma co narzekać ze masz już 3 kotki bo one jak trochę podrosną to same zadecydują czy chcą być tutaj czy tam koty chodzą często swoimi ścieżkami i często uciekają i nie dlatego że im źle po prostu wędrują,i nie róbcie takich rzeczy jak nie chcecie zwierząt postarajcie się najpierw je komuś oddać może akurat ktoś tego kociaka by chciał i miał by inny los niż lądowanie na asfalt z jadącego auta.pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Fikcyjny przetarg, pośpiech, omijanie prawa. Prawda o \\\"darmowym podręczniku\\\"

na
Mazowieckiej jest cos takiego jak masaz podczerwienia nie wiem dokladnie jak to sie nazywa ale wchodzisz na taka bieznie i spacerujesz iles tam kilometrow do tego podczewien dziala i styrasznie sie pocisz przy takim zabiegu 30min gubisz 1200kalorii kosztruje to ok 30zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Fikcyjny przetarg, pośpiech, omijanie prawa. Prawda o \\\"darmowym podręczniku\\\"

862185405 lub 06 to numer zadzwoń i się spytaj to nie boli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Fikcyjny przetarg, pośpiech, omijanie prawa. Prawda o \\\"darmowym podręczniku\\\"

Również ciekawi mnie co teraz będzie grane :)

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Fikcyjny przetarg, pośpiech, omijanie prawa. Prawda o \\\"darmowym podręczniku\\\"

ale super fajny,pasjonujacy temat.juz wszyscy forumowi oceniacze pedza poprobowac.(tylko nie zapomnijcie kasy zabrac bo tam za darmo raczej nic wam nie dadza).zachodzi taki forum-oceniacz, zamawia szklaneczke mineralnej i obserwuje...a potem bieg do domku do kompa i uprzejmie donosi na forum, przez co wydaje mu sie ze jest kims wielkim i cos od niego zalezy.pajace.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Fikcyjny przetarg, pośpiech, omijanie prawa. Prawda o \\\"darmowym podręczniku\\\"

z tego co wiem jeden z lepszych internetow w czarnocinie zakladaja. szybki jest i nikt nie narzeka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Fikcyjny przetarg, pośpiech, omijanie prawa. Prawda o \\\"darmowym podręczniku\\\"

Dlaczego chcesz akurat w Jedności, to jedna z najgorszych spółdzielni pod względem organizacji..
Popytaj obecnych mieszkańców to zobaczysz, jeden wielki bałagan, szereg zaniedbań i olewania zgłaszanych problemów, a porządki robią dopiero wówczas jak zbliża się zebranie członków. W tym roku było tak samo na początku lata, długo, długo nic, syf, kiła i mogiła, a przed posiedzeniem dla zamydlenia oczu jakieś drobne prace porządkowe, nowe krzaczki, kilka krawężników, pisek w piaskownicy i tyle, a bloki się sypią, ściany krzywe, bród itd itp...

Zastanów się jeszcze..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Fikcyjny przetarg, pośpiech, omijanie prawa. Prawda o \\\"darmowym podręczniku\\\"

Maszyna nazywa się power slim activ http://www.powerslim.pl/

Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Fikcyjny przetarg, pośpiech, omijanie prawa. Prawda o \\\"darmowym podręczniku\\\"

zuc go czyms to nie psyjdzie wjencej ;pp



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Fikcyjny przetarg, pośpiech, omijanie prawa. Prawda o \\\"darmowym podręczniku\\\"

Piotr Piątek - 503019450

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Fikcyjny przetarg, pośpiech, omijanie prawa. Prawda o \\\"darmowym podręczniku\\\"

1. Salon Ery
2. Kebab "Sułtan"
3. Stomatolog p. Wróblewska
4. Stacja BP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Fikcyjny przetarg, pośpiech, omijanie prawa. Prawda o \\\"darmowym podręczniku\\\"

Na ul. kwiatowej 2, Firma technik. Mam u nich płace 40zł miesięcznie 4.2mega.... Nie narzekam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Fikcyjny przetarg, pośpiech, omijanie prawa. Prawda o \\\"darmowym podręczniku\\\"

a moze on akurat zbiera te pieniadze ?
Nie zawsze wszyscy maja ten sam,jeden zamiar...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Fikcyjny przetarg, pośpiech, omijanie prawa. Prawda o \\\"darmowym podręczniku\\\"

maly cygan?ja myslalem ze cyganie sa od razu duzi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Fikcyjny przetarg, pośpiech, omijanie prawa. Prawda o \\\"darmowym podręczniku\\\"

dobre nuty gra

http://www.youtube.com/watch?v=JquXS-ji-gA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Fikcyjny przetarg, pośpiech, omijanie prawa. Prawda o \\\"darmowym podręczniku\\\"

Przyjechałem do Łomży.sympatycznego miasta. W niedzielę poszedłem w okolice targowicy miejskiej i zobaczyłem horror. Kto zezwala aby coś takiego istniało i to tuż przy dworcu PKS. Nie ma co , piękna wizytówka na przywitanie przyjezdnych , którzy jak widzą ten stwór chcą od razu uciekać z tego miasta.Czy Łomża nie ma władzy,co robi Prezydent miasta,robi tam zakupy ? Taki widok niby targowicy to potwarz i śmiech dla mocarzy Łomży. Panie Prezydencie miasta Łomża czas już z tym coś zrobić albo będzie Pan ciągle wyśmiewany a miasto na tym tylko cierpi. DO ROBOTY !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Fikcyjny przetarg, pośpiech, omijanie prawa. Prawda o \\\"darmowym podręczniku\\\"

Ej to nieładnie tak ściągać teksty ode mnie!!! <nono> :P Nie,no chłopaków też było mnóstwo,hehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Fikcyjny przetarg, pośpiech, omijanie prawa. Prawda o \\\"darmowym podręczniku\\\"

Ja wlasnie slyszalam same pozytywne opinie o tej spoldzielni, dlatego pytam. Pocobaja mi sie te bloki na ul. Rycerskiej...jest tam czysto, spokojnie, ladnie zrobione mieszkania...
ale 400zl za 48m2 to troche za duzo az mi sie wierzyc nie chce...
za to 210zl za 50m2 to bajka, ja obecnie za 48m2 w ŁSM place 260zl.. Tak, wiec widze, ze wielka rozbierznosc jesli chodzi o czynsz. Natomiaste ceny ogoln ie za mieszkania w tej spoldzielni nie sa chyba wygorowane...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org