czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Światowe media o Smoleńsku

RYNEK w Łomży i nie ma bata

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światowe media o Smoleńsku

no tak, po takim masazu ze 100 kg mniej... Lepiej ten hajs w masaze zainwestowac m.i.n w siłke/aeroby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światowe media o Smoleńsku

zebym znal ludzi to moze i bym pojechal ;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światowe media o Smoleńsku

Balthazar2205 synek boli cię cos?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światowe media o Smoleńsku

Wy wszyscy powinniście się leczyć!!!!!!!!!!!!!!!

Pijany koleś pobił człowieka, który był w pracy, a wy go bronicie!

Co za bydło!

Btw. jesteś źle obsłużony - nasmaruj skargę do prezydenta. Brzeziński dostanie kilka takich listów i się sprawą zajmie. Proste

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światowe media o Smoleńsku

ja równiez polecam przedszkole na bawelnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światowe media o Smoleńsku

Wszystkim zajmuje się organizacja PFRON.
Jeżeli chodzi o sprzęt komputerowy to, oddziały wojewódzkie.
programy z tym związane to: "komputer dla homera" i "pegaz".
Jeżeli zaś chodzi o pokonywanie barier: architektonicznych (łazienka), technicznych (pralka), komunikacyjnych (np radiiiioodtwarzacz), tym zajmują się oddziały lokalne (powiatowe).

Oczywiście trzeba spełnić pewne warunki np dochód na członka rodziny we wspólnym gospodarstwie domowym, zaświadczenie od lekarza.
Resztę poszukaj w wyszukiwarce "google", wszystko tam pisze.
Wypisywanie tutaj szczegółowych informacji zabrałoby dużo czasu i niemiałoby większego sensu, skoro wszystko można znaleźć na stronach PFRON.

pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światowe media o Smoleńsku

proste pierwszy lomzyniak co ma demota na glownej:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światowe media o Smoleńsku

Ludzie!
Weźcie się co niektórzy opanujcie i pomyślcie. Kastrujcie swoje zwierzęta jeśli nie chcecie miec młodych. Mam już 3 koty podrzutki, jednego takiego psa a wczoraj ktoś wyrzucił z samochodu kociaka koło mojego domu. Rejestracji niestety nikt nie spisał, bo jakbym dorwała takiego drania to by mu nawet policja i pogotowie nie pomogły. Jedzie sobie samochodem jedzie i nagle fruuuu wywalił kociaka. Widac, że mały dopiero od cyca zabrany, chociaż już duży na tyle, że może i da sobie bez niej rade.
Ogarnijcie się. Chcesz miec zwierzę w domu? Wykastruj. Kastracja jest zła? A co powiecie o losie maluchów waszych pociech? Kastracja nie jest niczym złym, nawet jest bardziej zdrowa niż ciągłe wahania hormonów. Coś mi się widzi, że burasek zostanie u nas, bo teraz jest tyle ogłoszeń o kotach, że nikt malucha nie zechce. Schronisko się zaraz u mnie zrobi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światowe media o Smoleńsku

Siemka papeti ja zdaje 16 pazdziernika na godzine 8 z KSP ale mieszkam w Siedlcach daj znac skad jestes.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światowe media o Smoleńsku



Pomagam przejsc cala rekrutacje

www.policja2009.fora.pl - Zapraszam

testydopolicji@op.pl
gg 6775028
tel 666 194 944

Zawsze aktualne testy - Ponad 1200 pozytywnych opinii !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światowe media o Smoleńsku

Czy orentuje sie ktos z Was czy w spoldzielni Jednosc sa jeszcze jakies mieszkania na sprzedaz? Albo moze ktos kupil i chce je sprzedac? Interesuje mnie metrac 50-60m2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światowe media o Smoleńsku

Coś w Łomży w kwestii kawiarenek zaczyna się w końcu dziać :)
Trzeba się przejść i ocenić :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światowe media o Smoleńsku

Niestety, ale właśnie na tę plaże zjeżdża się bydło, które nie potrafi po sobie nawet posprzątać... Pełno butelek, papierów itd.. Fakt, ciężko wziąć reklamówkę i wywieźć to ze sobą, bo rączki się pobrudzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światowe media o Smoleńsku

Oko spoko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światowe media o Smoleńsku

kaligulik czyzbys sie wy wyzszal ? mieszkasz ***** na lomzynskich rybakach i wielki ura bura ?! moze to i wioska ale nie odwazylbys sie powiedziec komus z tad prosto w oczy tego co napisales uwierzzzzz ;) i pozderko gangsterze z miasta hahahaha


ps: pocwicz rymy bo skladasz wiazanki jak twoj brat TEDE hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światowe media o Smoleńsku

oo widze twierdza odwala kawal dobrej roboty bede napewno dziekuje wam za wszyskie organizowane imprezy bez was byloby szaro i ponuro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światowe media o Smoleńsku

witam wszystkich,
Dzisiaj jestem po MS i wrazenia takie sobie. wg mnie najgorsze z zadan to bylo uzupelnianie szescianow- oczoplasu mozna dostac, poza tym zadanie na ulozenie zdana z rozsypanki wyrazowej bylo glupie ze mala banaia- wyrazy jakie kosmiczne dali , ze nic nie mozna bylo z nich ulozyc. jak cos pytac, odpowiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światowe media o Smoleńsku

witam wszystkich,
Dzisiaj jestem po MS i wrazenia takie sobie. wg mnie najgorsze z zadan to bylo uzupelnianie szescianow- oczoplasu mozna dostac, poza tym zadanie na ulozenie zdana zrozsypanki wyrazowej bylo glupie ze mala banaia- wyrazy jakie kosmiczne dali , ze nic nie mozna bylo z nich ulozyc. jak cos pytac, odpowiem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światowe media o Smoleńsku

nie wazne skad ale ma racje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światowe media o Smoleńsku

Czy ktos widział przetarg bądż ogłoszenie w Perspektywie na:

1. działeczki przeznaczone do sprzedaży
2. firmę sprzątającą
3. firmę która zajmuje sie zielenią
4. firmę wywozu nieczystości
5. firmę budowlaną
6. dzierżawę kortów tenisowych
7. dzierżawę mini golfa
8. firmę odczytującą i rozliczającą zużycie CO

Strona internetowa spółdzielni nie zawiera informacji dla mieszkańców i potencjalnych usługodawców

Dobrze to czy żle ? - oczywiście dla nas mieszkańców



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światowe media o Smoleńsku

fakt ze ma racje."targowica" to jeden wielki syf ktory powstal tylko po to zeby zarobic jak najwiecej przy minimalnym nakladzie(nie chodzi mi o kupcow tylko o firme zarzadzajaca targowica)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światowe media o Smoleńsku

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światowe media o Smoleńsku

panowie planuje sciagnac karrambe na koncert w lomzy co wy na to??prosze o powazne odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światowe media o Smoleńsku

duvall -mysle wlasnie o klimatycznym koncercie70-100osob maks

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org