czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Andrzej Grodzki. Były czy obecny kandydat na prezydenta?

hehe nikt tylko skąd te dłuugie kolejki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Andrzej Grodzki. Były czy obecny kandydat na prezydenta?



SYCYLIA,
Sycylia to perła Morza Śródziemnego, od lat przyciągająca tłumy spragnionych udanego wypoczynku turystów, oferująca niezwykły miks przepięknych krajobrazów, ciepłego śródziemnomorskiego klimatu i zabytków pozostawionych przez niezliczonych zdobywców wyspy, którzy na przestrzeni tysięcy lat przeciągali „sycylijska linę" między sobą. Trudno im się dziwić...

Dziś i Wy możecie przekonać się na własne oczy, co jest tak pociągającego w Sycylii, zapewniając sobie niezapomniane wspomnienia i cudowne wakacje w tym wyjątkowym zakątku Europy.

Dominika Burdzińska




http://www.youtube.com/watch?v=2YbWfJ529Co&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=bt0gOszT1uo&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Andrzej Grodzki. Były czy obecny kandydat na prezydenta?

nie chodzi zeby brac to caly czas miesiąc puzniej jakas przerwa one szkodliwe so wiec sie zastanowie moze poczytam o normalnych odzywkach co i jak brac zeby byl jaki kolwiek efekt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Andrzej Grodzki. Były czy obecny kandydat na prezydenta?

chlopie dieta z wkomponowana odzywka bialkowa + jakies stacki creatynowe w cyklach ( polecam Xpand badz crea-alkalyn Olimpu) + odpowiednie treningi i podstawowa wiedza na www.sfd.pl na temat odzywiania i za 3 latka bedzie ladnie wygladal a nie paczek z brokulami pod pachami;)) kox jest dla nie cierpliwych...nie jeden bral..pocwiczyl 1-2 lata i koniec...dzisaj chodzi i straszy...chyba zawalem;)) pozdrawiam hardcorowcow na silowni!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Andrzej Grodzki. Były czy obecny kandydat na prezydenta?

na starym cmentarzu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Andrzej Grodzki. Były czy obecny kandydat na prezydenta?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Andrzej Grodzki. Były czy obecny kandydat na prezydenta?

Gdzie można nabyć beton na strop i jak kształtują się ceny za m sześcienny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Andrzej Grodzki. Były czy obecny kandydat na prezydenta?

czekaj jutro punkt 10 przed stokrotką - ja przyjdę i pójdziemy na lody ;) tam jest gdzie posiedzieć,pogadać,poplotkować..;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Andrzej Grodzki. Były czy obecny kandydat na prezydenta?

Byłem na weselu w Wygodzie i było całkiem fajnie aczkolwiek wzystko zależy od gości i od orkiestry na jedzenie nie można narzekać jeżeli chodzi o wystruj lokalu to dla mnie był on trochę za chłodny zbyt ubogi (gołe ściany , firanki na oknach takie sobie itp...) brakowało mi takiego ciepłego klimatu.W Polonezie także byłem i jest tam zdecydowanie przyjemniej jedzenie bardzo smaczne i obsługa czyli kelnerki i kelnerzy z wieloletnim doświadczeniem . Wszystkie imprezy mniejsze lub większe (np. chrzciny, komunia, wigilia firmowa itp....) robię właśnie tam i nigdy nie miałem rzadnych problemów. Jeżeli bym miał wybierać to zdecydowanie Polonez

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Andrzej Grodzki. Były czy obecny kandydat na prezydenta?

cos rockowego tym razem :)

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Andrzej Grodzki. Były czy obecny kandydat na prezydenta?

bo nikt jej nie odpisuje i jest zdołowana
APEL DO UZYTKOWNIKOW FORUM 4ŁOMŻA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIE ODPISYWAC JASIOWI SMIETANIE SZCZEBIOTCE I TEGO TYPU FORUMOWYM IDIOTOM !!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Andrzej Grodzki. Były czy obecny kandydat na prezydenta?

Ludzie nie macie wyrozumiałości dla tych ludzi ... ;( ci ludzie stracili majątek swojego życia ... Jak byłam na zalanych terenach to ludzie mieli pozalewane sady ... i do 3 lat nie bedą mogli zbierać plonów co wiąże sie z tym ze nie beda mieli za co żyć .!!! nie pomijajac faktu ze musza te drzewka wyrywać i sadzić od nowa . a ten link to ktoś zrobił sobie zarty ! Ja bylam tam rozmawiałam z tymi ludzmi weszlam do jednej pani do domu a rodzina siedziala w kuchni nad miska makaronu (samego ugotowanego makaronu nic wiecej nie mieli .!) bo akurat była pora obiadowa . na dowód wdziecznosci ze zawitaliśmy dostalismy torbe czereśni z drzewka ktore dało sie uratować bo bylo na wzniesieniu ... WY LUDZIE NIE WIECIE CO PISZECIE .!!!!

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Andrzej Grodzki. Były czy obecny kandydat na prezydenta?

Peja chyba chciałeś powiedzieć...fleja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Andrzej Grodzki. Były czy obecny kandydat na prezydenta?

Szukam namiarow na dobrego adwokata w sprawie o rozwod.Za wszystkie udzielone infrmacje z gory dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org