środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PO-PSL odbierze Polakom prywatne majątki – projekt ustawy

Tommek
Jak najbardziej przyjdę stawiam na racjonalnego i mądrego polityka a takim jest Kaczyński dość mam manipulacji przez pana ryżego i Po

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL odbierze Polakom prywatne majątki – projekt ustawy

Ta powiadacie? Teraz wiadomo, że Polska to kraj idiotów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL odbierze Polakom prywatne majątki – projekt ustawy

Kaczyński to debil.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL odbierze Polakom prywatne majątki – projekt ustawy

Zagłosujcie na Putina (Komorowskiego) zdrajcy!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL odbierze Polakom prywatne majątki – projekt ustawy

Bylem wczoraj nad rzeka, plaza zalana, predko nie bedzie otwarta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL odbierze Polakom prywatne majątki – projekt ustawy

potwierdzam na prusa 8 najlepsza meta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL odbierze Polakom prywatne majątki – projekt ustawy

ja tesz lóbje parufki spalóne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL odbierze Polakom prywatne majątki – projekt ustawy

piznij orła



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL odbierze Polakom prywatne majątki – projekt ustawy

danielek, ogólnie pisałem. Nie twierdzę, że wszyscy są tacy, ale zdecydowana wiekszość. Bo większość tych małolatów to szpanować chce. A tak w ogóle to znajomość znaków drogowych to nie wszystko, bo przepisy to nie tylko znaki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL odbierze Polakom prywatne majątki – projekt ustawy

W Lomzy jaki widac wiekszosc Beretoxow Mohairow .... PiS wygra jedynie w Lomzy bo full tutaj emerytowanych babek, dziadkow i rencistow i ich niepelnosprawnych wnuczkow ktorzy sie tutaj wypowiadaja i beda glosowali na PiS... Prawda jest taka ze tak do konca to nie ma zupelnie na kogo glosowac... Napieralski moglby jeszcze byc... ale nie wygra... mimo wszystko na niego zaglosuje w 1 etapie a pozniej oby nie na Kaczyniaczka wiec pewnie Bronek z PO... no i tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL odbierze Polakom prywatne majątki – projekt ustawy

To rząd PO-PSL oraz osobiście premier Donald Tusk i wicepremier Waldemar Pawlak są winni temu, że wiele tysięcy rodzin zostanie pozbawionych środków do życia, a polska gospodarka jednej z szans rozwoju. Pamiętać jednak trzeba, że dla nich nie jest to żadna nowość - piszą Ziętek i Gierot. Za kolejne przykłady podają sprawy stoczniowców i rybaków. Podobnie postępują w stosunku do innych branż i zakładów, które skazują na upadek, a ich załogi na utratę miejsc pracy. Tego czego nie da się zniszczyć brakiem decyzji lub działań jak w przypadku Stoczni czy tyskiego Fiata, to ma być niszczone za pomocą szybkiej, szkodliwej i nierozważnej prywatyzacji, która ma służyć panicznemu ratowaniu finansów, ze szkodą dla interesu społecznego, polskiej gospodarki i pracowników - kończy swoje oświadczenie WZZ "Sierpień 80".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL odbierze Polakom prywatne majątki – projekt ustawy

Tak może jeszcze przypomnę tutaj:
I ukochany Tusk i bogobojny Kaczyński już swoje szanse mieli o SLD i PSL nie wspominam ( psl to koalicja pis nie wiem czy pamiętacie ). NIC nie zmienią.
Przewaga PO jest tylko taka że chociaż jakieś ustawy przygotowali związane z prywatyzacją służby zdrowia i likwidacją krus. PIS niestety ( i stąd moja antypatia ) jest partią betonem "zostawmy tak jak jest".
Kiedy wreszcie MY zrozumiemy że pieniądze w budżecie są z naszej kieszeni.
Lubie rolników i szanuję i produkty ( jeżeli są dobre ) ale za ich pracę płacę im w sklepie / na targu nie chcę jeszcze płacić za nich ZUS ( bo krus pokrywa tylko 5% emerytury rolnika ) . Nie chcę być też zmuszany do wielu innych rzeczy dlatego głos oddam na Korwina Mikke.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL odbierze Polakom prywatne majątki – projekt ustawy

oddaje glos na ludzi pracy, na ludzi sumienia,oddanych wielkiej idei jaka jest praca bez zmruzenia oka, A gornolotnych obiecanek z malym kapitalem na przyszlosc -mowie nieeeee!

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL odbierze Polakom prywatne majątki – projekt ustawy

Wiadomka, że Grubo było. Najlepsze występy RGW, Fabisz i Majeś, Sara, Ryhu, no i Grubson z ekipą maxflo.


http://www.sendspace.pl/file/3262f1a8801d9de80eee255

wyżej mój nowy kawałek, polecam

pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL odbierze Polakom prywatne majątki – projekt ustawy

Ty kuzwa nie dochoc gnoju zasmarkany ,bo Ci sie ten zakroscialy leb moze skrzywic a zaloze sie ,ze masz krostki na czole.
Zakrec sobie smiglem to Ci na dobre wyjdzie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO-PSL odbierze Polakom prywatne majątki – projekt ustawy

'Bóg stworzył człowieka, bo nie spodobała mu się małpa.
Dalszych eksperymentów zaprzestał'

Więc nie eksperymentuj z kaczkami bo to się nie uda Dokonuj przemyślanych wyborów bo nie ma czasu na eksperymenty !!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org