sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tuskolandia-ABW zatrzymało 9 prezesów

Drodzy Forumowicze chce was poinformować iż rzetelny_obywatel nie został przekopany i nic mu nie jest. Ale jeśli ktoś chce to mogę podać jego dane ponieważ właśnie dobrałem się do jego komputera:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-ABW zatrzymało 9 prezesów

w chinskim centrum czasem cos sie trafi :P tam nad polo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-ABW zatrzymało 9 prezesów

jajco lamusy







jestem jaki jestem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-ABW zatrzymało 9 prezesów

iceberg, nikt tu by do ciebie nie podchodził poto by powiedziec ci to w twarz tylko strzeliłby cie odrazu po pysku, znalazł sie bohater

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-ABW zatrzymało 9 prezesów

Chcę skontaktować się z właścicielem tego lokalu na ul:Mazowieckiej , jeśli ktoś może mi pomóc proszę o kontakt e-mailowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-ABW zatrzymało 9 prezesów

lokal miał pan ktory jest wlascicielem sklepu moodo w galerii stokrotka wiec mozesz sie z nim skontakowac idac tam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-ABW zatrzymało 9 prezesów

Ja mam 16 lat, już kilka razy leżałam w szpitalu łomżyńskim, nawet sensownie było. leżałam na dziecięcym. Odcinek dzieci młodszych - tam jest super. pielęgniarki miłe, można podejsć, porozmawiać, w razie bólu o przeciwbólowy poprosic. ale odcinek dzieci starszych... lezalam tam 3 dni tylko. ale myslalam ze mnie cos trafi... taka jedna pielęgniarka z koczkiem !! lezałam z podejrzeniem astmy, ale że mam kamice to dosyć często do wc chodziłam. a ona coś koło 22 do mnie przyszła i mówi że po pierwsze mam sie nie odzywac i nie rozmawiać, i ze mam tak nie łazic po korytarzu bo pacjenci chcą spać. a ja jej że ja musze bo mam nerki chore. a ona: to ja zadzwonie po lekarza i ci cewnik (!) założą skoro tak musisz chodzic... myślałam że po prostu krzywde jej zrobię... Teraz w przypadku skierowania do szpitala od razu mówię że chcę na odcinek młodszych dzieci bo tam przynajmniej mam spokój ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-ABW zatrzymało 9 prezesów

oni wszystkich zaskoczyli ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-ABW zatrzymało 9 prezesów

umiesz czytać ? to nie jest stacjonarny numer bezpośrednio do nich do biura , to numer do obsługi klienta...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-ABW zatrzymało 9 prezesów

http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-zrobic-loki-za-pomoca-prostownicy





POZDRAWIAM;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-ABW zatrzymało 9 prezesów

co wy wszyscy z tym prusa 8 ostatnio;/;pp;p;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-ABW zatrzymało 9 prezesów

Dziś byłem tam na spacerze i ku mojemu zdziwieniu...cała strzelnica ma alejki wyłożone z kostki a oprócz tego pojawiła się fontanna a raczej kilka , około 12 może więcej małych fontann. Myślę , że fajnie to może wyglądać w nocy , gdyż dało się zauważyć , że każda fontanna ma podświetlenie w zmiennym kolorze. Może wreszcie w Łomży będzie miłe miejsce do pospacerowania...chyba, że NASI wandale szybko zniszczą nowe miejsce :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-ABW zatrzymało 9 prezesów

kononowicz ma przyjechac z wizytą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-ABW zatrzymało 9 prezesów

ja nie wiem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-ABW zatrzymało 9 prezesów

Byłam widziałam, w końcu coś co fajnie wygląda i jest pożyteczne, dzieci szalały;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-ABW zatrzymało 9 prezesów

babeczki tez lubie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-ABW zatrzymało 9 prezesów

oczywiście na nikogo nie można liczyć, człowiek pyta o pomoc, a jest jak zwykle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-ABW zatrzymało 9 prezesów

burczymucha, to ty się chyba nie znasz, a jak tak to wypad z forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-ABW zatrzymało 9 prezesów

Kancelaria Wąska 74a

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org