czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Istnieje nagranie Tuska i Putina z 10 kwietnia!

wroobel nie chcialbym bym na twoim miejscu stracic radyjka przy kontroli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Istnieje nagranie Tuska i Putina z 10 kwietnia!

uniden 520 + santiago 1200

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Istnieje nagranie Tuska i Putina z 10 kwietnia!

Klub Inicjatyw Społecznych - zaprasza na spotkanie dyskusyjne nt. Odkrywanie historii Starej Łomży

Termin: 7 kwietnia 2010r. godz.17.30, Kawiarenka "Chata" ul. Studencka 19 (budynek Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży)

Wprowadzeniem do dyskusji będą krótkie prezentacje interesujących materiałów i zbiorów zgromadzonych przez miłośników historii Naszego Miasta.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którym bliska jest historia Łomży. W szczególności osoby interesujące się zabytkami, kolekcjonerów, miłośników budowli fortyfikacyjnych, grupy rekonstrukcyjne oraz instytucje zajmujące się gromadzeniem dziedzictwa naszego regionu.


Orientacyjny termin zakończenia spotkania – godz.19.00
Prosimy o potwierdzenie Państwa obecności na spotkaniu na adres: kis.lomza@interia.eu

Koordynator
Stanisław Kaseja

- Jeżeli Ty też chciała/byś zaprezentować swoje przedsięwzięcia historyczne skontaktuj się z Klubem Inicjatyw Społecznych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Istnieje nagranie Tuska i Putina z 10 kwietnia!

a ja polceam Kawiarnie "Czarny Kot" na ulicy żabiej, dymu tam nigdy nie wiedziałem, w środku kulturka, jeżeli komuś muzyka nie pasuje, zawsze może przynieść swoją płytę. Kawiarnia ma swój urok, nie ma wielu osób max 20-25, a piw i innych trunków pod dostatkiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Istnieje nagranie Tuska i Putina z 10 kwietnia!

tu masz ciekawe radyjko

http://allegro.pl/item975077835_tti660_okazja.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Istnieje nagranie Tuska i Putina z 10 kwietnia!

Uniden Pro 520 XL albo Onwa MK3. Tanie dobre radyjka, nie baw się w żadne TTI bo to jeden wielki szajs. Przynajmniej moim zdaniem. Miałem TTI i byłem bardzo niezadowolony z niego.

Szerokości!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Istnieje nagranie Tuska i Putina z 10 kwietnia!

moniaaa1187.. z całego serca życzę Ci, żeby Ci się udało, ale po prostu w to nie wierze.. ogólnie wiem, że przyjęcia na razie są wstrzymywane.. terminy też są niesamowicie długie, więc ciężko będzie Ci się załapać, ale życzę powodzenia.

pozytywny z jakiej KWP jesteś..? ja mam chyba to samo co Ty.. w lutym miałem WZ i już wszystko było na najlepszej drodze, bo dużo się działo, WZ tydzień po wynikach MS, ABO złożone, panowie z mojej komendy szybko wpadli na wywiad i...... cisza.. na papierach miałem wpisane "pilne" i liczyłem, ze załapie się na maj, ale do tej pory żadnego odzewu i ani słowa o badanich.. wie ktoś coś na ten temat? jutro dzwonie do KWP i może się czegoś dowiem, więc dam znać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Istnieje nagranie Tuska i Putina z 10 kwietnia!

Tel 514 805 123.Zadzwon cena 50 zł

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Istnieje nagranie Tuska i Putina z 10 kwietnia!

:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Istnieje nagranie Tuska i Putina z 10 kwietnia!

też bym wolał Myslovitz i Happysad :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Istnieje nagranie Tuska i Putina z 10 kwietnia!

dlaczego boisko przy szkole podst.nr.9 zostało zamknięte ,zawsze było otwarte ,a teraz nie mozna wejść i pobiegać, bo jest łańcuch.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org