czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
26 lutego 1927 r.Mazurek Dąbrowskiego został oficjalnym hymnem państwowym RP

i tu blad...

dlaczego jakas osoba ma mna kierowac?

ksieza sa jeszcze gorsi od nas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 26 lutego 1927 r.Mazurek Dąbrowskiego został oficjalnym hymnem państwowym RP

Jeżeli chcesz sięgać po lustrzanki to musisz wiedzieć że dla ich użytkowników stabilizacja o której mówisz jest najmniej ważna. To jest tak jak kolarz szkuał by roweru wyczynowego z możliwością doczepiania kółek bocznych, i daj sobie spokuj z tym M 42. ( wrzuć w google : Digital Foto Video to jest czasopismo fotograficzne i na jego stronie jest dobre forum (między innymi) tak że znajdziesz i na pewno Ci się przyda bo jest dobre i ciekawe a przede wszystkim mądre. Zanim podejmiesz decyzję o zakupie poczytaj, pooglądaj i porozmawiaj.Zyczę powodzenia i pamiętaj że drogi sprzęt nie oznacza że będzie Ci robił dobre zdjęcia, wręcz przeciwnie zanim się go nauczysz i opanujesz to stracisz do cholery nerwów i czasu ale w tej branży nikt nie mówił że będzie lekko.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 26 lutego 1927 r.Mazurek Dąbrowskiego został oficjalnym hymnem państwowym RP

Czy czarny kot jest dzisiaj czarny? stacje są otwarte

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 26 lutego 1927 r.Mazurek Dąbrowskiego został oficjalnym hymnem państwowym RP

Lustrzanki są dobre dla tych ludzi z dużym zaawansowaniem i tylko wtedy że w związku z zaawansowaniem w temacie dochodzą do wniosku że tego im brakuje i potrzeba, nie służą one do fotek ,, u cioci na imieninach,, jak to się mówi. Jeżeli zaliczasz się do zaawansowanego foto amatora to polecam Ci zwrócić uwagę i poczytać sobie o tym na forach, jest jeden model który się do tego nadaje bawiłam się kiedyś tym i to jest fajna zabawka ale troszkę trudna i trzeba nad nią posiedzieć dłuższy czas ale jest to fuul wypasik, bardzo wszechstronny i uniwersalny dla mniej zaawansowanych amatorów i także nadaje się dla zawodowców ze względu na obsługę, wygodną i szybką obsługę, wszechstronność i ma przede wszystkim małe wymiary a obsługę taką jak w lustrzankach, teraz to będzie już tanie, jest to Olympus SP 570 UZ z Pentaksem daj sobie spokuj. bajerów różnych ma ten model chyba najwięcej z dostępnych aktualnie w tej klasie aparatów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 26 lutego 1927 r.Mazurek Dąbrowskiego został oficjalnym hymnem państwowym RP

Witam
Mam takie pytanie Wie ktos moze czy mozna dokupic Wi Fi od liveboxa neostrady bo cos juz nie laczy a w salonie orange nic nie wiedza .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 26 lutego 1927 r.Mazurek Dąbrowskiego został oficjalnym hymnem państwowym RP

widocznie cos z oprogramowaniem, ale oczywiscie, ze sie da, router na rj12 dsl pod neostrade i bedzie dzialac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 26 lutego 1927 r.Mazurek Dąbrowskiego został oficjalnym hymnem państwowym RP

ale tam chyba cos sie odlamało i juz nie działa i chciałbym kupic nowe tylko nie wiem czy sie oplaca ale to pewnie jakies 30 zl wyniesie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 26 lutego 1927 r.Mazurek Dąbrowskiego został oficjalnym hymnem państwowym RP

No ja kliknęłam w ten link co napisałeś i mi się otworzyło!!!!

Grzechy wobec Boga możliwe są do zmazania, grzechy wobec kościoła nigdy
Czasem mnie Diabeł kusi bym uwierzył w boga


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 26 lutego 1927 r.Mazurek Dąbrowskiego został oficjalnym hymnem państwowym RP

One mają fajne zomy super ściągają samolociki itp bo można tam uzyskać zomki x 100. to tak jak dobre lornetki, dużo tego używają ptasznicy i przyrodnicy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 26 lutego 1927 r.Mazurek Dąbrowskiego został oficjalnym hymnem państwowym RP

ile? taki podobny jak miałeś w zestawie to ponad 200 ( podobny do pendraka) na USB natomiast karta wi-fi do kompka to gdzieś chyba od 160 i taką bym polecał tylko z dobrą antenką i dużym zasięgiem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 26 lutego 1927 r.Mazurek Dąbrowskiego został oficjalnym hymnem państwowym RP

Najdłuższa to chyba u mnie xD do 8 rano <hehe>

Grzechy wobec Boga możliwe są do zmazania, grzechy wobec kościoła nigdy
Czasem mnie Diabeł kusi bym uwierzył w boga


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 26 lutego 1927 r.Mazurek Dąbrowskiego został oficjalnym hymnem państwowym RP

Już od nowego roku będą je truli arszenikiem.

Grzechy wobec Boga możliwe są do zmazania, grzechy wobec kościoła nigdy
Czasem mnie Diabeł kusi bym uwierzył w boga


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 26 lutego 1927 r.Mazurek Dąbrowskiego został oficjalnym hymnem państwowym RP

daj profil na naszej klasie.Może nie przeszłaś weryfikacji?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 26 lutego 1927 r.Mazurek Dąbrowskiego został oficjalnym hymnem państwowym RP

:(

kupię dobre części zamienne Fiat

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org